JPJ sport

Zakázková výroba oděvů Brno

Firemní oděvy

Firemní oblečení je skvělý způsob, jak prezentovat Vaši společnost. Vždy, když jsou zaměstnanci vidět na veřejnosti, tak by měli mít firemní oblečení se jménem firmy nebo firemním logem.

Mezi hlavní výhody firemního oblečení patří:

Reklamní oděvy

Nabízíme široký sortiment reklamních oděvů. Poskytujeme bundy, trička, šortky, mikiny, kalhoty a čepice. Vše jsme schopni zajistit s potiskem, nebo výšivkami.

Zajišťujeme veškerý servis včetně návrhu oděvu v barvách firmy, výšivky i potisky loga. Po celý rok jsme schopni zajistit servisní služby, jako jsou například opravy oděvů nebo došití chybějících kusů ze stejných materiálů.

Pracovní oděvy

Vyrábíme pracovní oděvy s logem společnosti. Jsme schopni vyrobit i pracovní oděvy v nadměrných velikostech. Šijeme především venkovní pracovní oděvy. K oděvům dodáváme i potřebné certifikáty zaručující kvalitu. Jsme schopni zajistit i materiál pro specializované pracovní obory (např. svářečské komplety).

Včetně oděvů zajišťujeme i ochranné pomůcky jako jsou například ochranné rukavice, obuv, respirátory, atd.

Výroba sportovních oděvů

Máme dlouholetou zkušenost s výrobou lyžařských oděvů pro jednotlivce i týmy.

Často se nás obracejí lidé, kteří mají zájem o originální střih bundy, vyrobené na míru, za použití kvalitních materiálů, nebo lidé, kteří mají problém s výběrem oblečení v běžných obchodech.

Sportovní oděvy pro jednotlivce

Jsme schopni vyhovět atypickým velikostem v případech, kdy zákazník má problém vybrat si oděv ve standardních mírách. Zákazníka buď změříme osobně, nebo poradíme jak se změřit a zašleme tabulku na měření. V případě atypických rozměru provedeme zkoušku rozešitého výrobku přímo u nás ve výrobě.

Ušijeme i lyžařské kalhoty atypických velikostí. Kalhoty vyrábíme z membrány s vodním sloupcem 8 metrů, který zajistí komfortní nošení i v dešti.

Lyžařské oddíly

Vyrábíme lyžařské komplety pro sportovní oddíly, kdy jsme schopni navrhnout originální střih a barevnost, dle klubového znaku. Lyžařským oddílům doporučujeme vhodný materiál a zajišťujeme barevné možnosti látek, které si oddíl sám vybere. Zhotovíme výšivku loga, nebo potisk. Termíny se snažíme vždy řádně dodržet a oddílu poskytujeme dlouhodobé služby, např. opravy zipů zdarma po dobu jednoho roku.